sobota, 27 lipca 2013

Torebka "SATANIC" RESTYLE - recenzja


Witam po trochę dłuższej przerwie. Naszła mnie jakaś wena wtórna do zajęcia się tym blogiem, więc w najbliższym czasie (wykluczając okres 19. Przystanku Woodstock, na którym się zjawię) spodziewajcie się powrotu do recenzji i opisywania gotyckich ciuchów/produktów, a także wszelkich innych rzeczy związanych z tym projektem. Pragnę poświęcić temu trochę więcej czasu, więc może z biegiem czasu pojawi się kilka urozmaiceń. Trybiki są ustawione na my-black-lace, więc cokolwiek wymyślę, postaram się wprowadzić. W razie pytań, zapraszam do wymiany korespondencji. Jeśli jesteście zainteresowani jakąkolwiek formą współpracy lub po prostu chcecie porozmawiać na temat mody gotyckiej i alternatywnej (lub jakikolwiek inny) - również zapraszam. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy się inspirować :) 


Dziś opiszę rzecz, która jako ostatnia weszła w moje posiadanie. Mowa o jednym z wytworów polskiego sklepu Restyle - torebce z czaszką kozła. Aktualnie jest niedostępna na stronie sklepu. Udało mi się zdobyć ją z drugiej ręki, po niższej cenie.


Torebka na żywo prezentuje się przepięknie. Jest wykonana z aksamitu. Nie jest sztywna. Posiada regulowany pasek, co daje dodatkowe możliwości i zwiększa komfort noszenia. Według mnie jest to jeden z najciekawszych projektów Restyle w ogóle. Wydaje się solidnie wykonana, rycina przedstawiająca czaszkę kozła i okalająca ją ramka również nie wzbudzają moich zastrzeżeń. 


Torebka jest zapinana na zatrzaski (Innym wariantem zapięcia są widoczne na zdjęciu paski). Posiada uchwyt, który nie wymaga od nas obowiązkowego noszenia do torebki paska i umożliwia wykorzystanie jej jako podręcznej teczki.


Torebka mieści format A4 i ogólnie jest bardzo pojemna. Nie posiada w środku dodatkowych przegródek, czy licznych kieszeni. Jedynymi są te na telefon i dokumenty oraz jedna kieszonka zapinana na zameczek. I jeśli chodzi o środek, jest znacznie słabiej wykonany. Podszewki się odpruły i wymagają solidnego przyszycia. Jest to dość poważna wada, bo utrudnia funkcjonowanie torebki. Nie jedno się już o Restyle-owych torebkach słyszało (te starsze były podobno fatalnie wykonane całościowo), zobaczymy co się będzie działo z tym, nowszym, modelem.

Podsumowanie:
Firma: RESTYLE
Gdzie kupiona: Czarny Market (Facebook)
Ocena: 4/5
(zła jakość podszewkidrażnić może też brak przegródek)
Czy kupiłabym ponownie? TAK.1 komentarz:

  1. To baran, nie kozioł, tak gwoli ścisłości

    OdpowiedzUsuń